CPF0603B113KE
MFR.Part #
CPF0603B113KE
JLCPCB Part #
C4036696
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS