H4P160KFZA
MFR.Part #
H4P160KFZA
JLCPCB Part #
C1404655
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS