3430H2F1K1TDF
MFR.Part #
3430H2F1K1TDF
JLCPCB Part #
C7180295
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS