3430A2F13KTDF
MFR.Part #
3430A2F13KTDF
JLCPCB Part #
C5892291
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS