ERJ-B3BJ1R3V
MFR.Part #
ERJ-B3BJ1R3V
JLCPCB Part #
C3915316
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS