3430A3F13KTDF
MFR.Part #
3430A3F13KTDF
JLCPCB Part #
C5494610
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS