LTR10LEZPFLR300
MFR.Part #
LTR10LEZPFLR300
JLCPCB Part #
C20108952
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS