TVRA1205YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TVRA1205YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5119848
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10W 1A、1A 300kHz 4700uF 50mVp-p 88% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression ±5V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS