TD10-24S15
MFR.Part #
TD10-24S15
JLCPCB Part #
C5441732
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 10W 15V 18V~36V 270kHz 670mA 80mVp-p 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS