TURB2405YMD-10WR3S
MFR.Part #
TURB2405YMD-10WR3S
JLCPCB Part #
C5358255
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 2A 300kHz 4700uF 50mVp-p 5V 88% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS