TVRB4812YMD-30WR3
MFR.Part #
TVRB4812YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441763
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 2.5A 300kHz 30W 3300uF 36V~72V 80mVp-p 92% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS