TDK40-24S24W
MFR.Part #
TDK40-24S24W
JLCPCB Part #
C5441787
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.67A 100mVp-p 15mm 24V 25.4mm 300kHz 40W 50.8mm 680uF 91% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS