TAS50-12-W
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TAS50-12-W
JLCPCB Part #
C695936
Package
Plugin,70x48mm
Description
0.2W 1 100V~370V 100mVp-p 12V 2.5kV 3300uF 4.17A 50W 65kHz 85VAC~265VAC 86% AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±2% 插件,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS