TDK15-48S24W
MFR.Part #
TDK15-48S24W
JLCPCB Part #
C783527
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 15W 18V~72V 24V 270kHz 470uF 625mA 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS