TAD15-12-W
MFR.Part #
TAD15-12-W
JLCPCB Part #
C695916
Package
Plugin,45x62mm
Description
100V~370V 100mVp-p 15W 2 2.5kV 3300uF 630mA 65kHz 85% 85VAC~265VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±12V 插件,45x62mm AC-DC Power Modules ROHS