VLS4020CX-2R2M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-2R2M-H
JLCPCB Part #
C6603774
Package
1616
Description
2.2uH 2.55A 72mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS