VLS4020CX-330M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-330M-H
JLCPCB Part #
C6024463
Package
1616
Description
33uH 660mΩ 880mA 990mA AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS