VLS4020CX-1R5M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-1R5M-H
JLCPCB Part #
C6603772
Package
1616
Description
1.5uH 2.88A 3.4A 60mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS