VLS4015CX-1R5M-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS4015CX-1R5M-H
JLCPCB Part #
C3221619
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.96A 3.32A 60mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS