B43705B5228M000
MFR.Part #
B43705B5228M000
JLCPCB Part #
C1616304
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 2200uF 450V 50mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS