MLK1005S4N7STD25
MFR.Part #
MLK1005S4N7STD25
JLCPCB Part #
C3911282
Description
280mΩ 4.7nH 400mA 6GHz 7@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS