VLP6045LT-330M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLP6045LT-330M
JLCPCB Part #
C7112540
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
1.5A 1.6A 202mΩ 33uH ±20% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS