SRR6028-1R5Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR6028-1R5Y
JLCPCB Part #
C5760278
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
1.5uH 14mΩ 3.4A 3.5A ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS