MLG1005SR15HTD25
MFR.Part #
MLG1005SR15HTD25
JLCPCB Part #
C404660
Description
150mA 150nH 2.44Ω 550MHz 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS