SRR6038-8R7Y
MFR.Part #
SRR6038-8R7Y
JLCPCB Part #
C1333727
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
2.2A 2.35A 34mΩ 8.7uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS