MLG0603P4N7HTD25
MFR.Part #
MLG0603P4N7HTD25
JLCPCB Part #
C404570
Description
14@500MHz 160mΩ 350mA 4.7nH 5.5GHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS