MLG0603S4N7HTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603S4N7HTD25
JLCPCB Part #
C1332631
Package
0201
Description
280mΩ 300mA 4.5GHz 4.7nH 5@100MHz AEC-Q200 ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS