MLG0603P4N3HTD25
MFR.Part #
MLG0603P4N3HTD25
JLCPCB Part #
C404569
Description
14@500MHz 240mΩ 350mA 4.3nH 5.8GHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS