FG23X7T2E225KNT06
MFR.Part #
FG23X7T2E225KNT06
JLCPCB Part #
C1623658
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2uF 250V 5mm X7T ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS