MHQ1005PR36HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR36HT000
JLCPCB Part #
C2043917
Description
13@100MHz 360nH 450MHz 6.91Ω 80mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS