MHQ1005PR33HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR33HT000
JLCPCB Part #
C1330676
Description
13@100MHz 330nH 480MHz 6.64Ω 80mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS