MHQ1005P3N8CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P3N8CTD25
JLCPCB Part #
C6903939
Description
100mΩ 23@250MHz 3.8nH 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS