MHQ1005PR56HT000
MFR.Part #
MHQ1005PR56HT000
JLCPCB Part #
C2043757
Description
13@100MHz 360MHz 560nH 70mA 8.78Ω ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS