MHQ1005P39NJTD25
MFR.Part #
MHQ1005P39NJTD25
JLCPCB Part #
C2049549
Description
190mA 2.1GHz 20@250MHz 39nH 950mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS