MHQ0603P2N8BTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0603P2N8BTD25
JLCPCB Part #
C2044668
Package
0201
Description
16@500MHz 180mΩ 2.8nH 500mA 8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS