B32671L0103J289
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32671L0103J289
JLCPCB Part #
C3791463
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 500V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS