CLT32-42N
MFR.Part #
CLT32-42N
JLCPCB Part #
C3233742
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
1mΩ 28A 42nH 54A AEC-Q200 ±20% SMD-4P,3.2x2.5mm Power Inductors ROHS