CLT32-55N
MFR.Part #
CLT32-55N
JLCPCB Part #
C3233738
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
1mΩ 28A 39.5A 55nH AEC-Q200 ±20% SMD-4P,3.2x2.5mm Power Inductors ROHS