FA26X8R1E225KRU00
MFR.Part #
FA26X8R1E225KRU00
JLCPCB Part #
C1636597
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2uF 25V X8R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS