VLCF5024T-3R3N1R4-2
MFR.Part #
VLCF5024T-3R3N1R4-2
JLCPCB Part #
C3221463
Package
SMD,5x5mm
Description
1.46A 1.46A 3.3uH 37mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS