CLT32-17N
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CLT32-17N
JLCPCB Part #
C3233735
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
0.39mΩ 17nH 45A 60A AEC-Q200 ±20% SMD-4P,3.2x2.5mm Power Inductors ROHS