CD85-B2GA221KYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD85-B2GA221KYASA
JLCPCB Part #
C342475
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 220pF 250V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS