SLF12565T-152MR37-H
MFR.Part #
SLF12565T-152MR37-H
JLCPCB Part #
C5754285
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5mH 3.36Ω 370mA AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS