FG18X7R2A102KNT00
MFR.Part #
FG18X7R2A102KNT00
JLCPCB Part #
C1626861
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 1nF 2.5mm X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS