B43630C5397M000
MFR.Part #
B43630C5397M000
JLCPCB Part #
C1609467
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.22A@100Hz 2000hrs@85℃ 320mΩ@100Hz 32mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS