MMZ2012S181ATD25
MFR.Part #
MMZ2012S181ATD25
JLCPCB Part #
C360717
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 180Ω@100MHz 600mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS