B43703B9338M000
MFR.Part #
B43703B9338M000
JLCPCB Part #
C3812605
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-25℃~+85℃ 10.7A@100Hz 12000hrs@85℃ 28.5mm 3300uF 34mΩ@100Hz 400V 64.3mm 97.7mm ±20% Bolt,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS