B43743B9338M000
MFR.Part #
B43743B9338M000
JLCPCB Part #
C3812558
Package
Bolt,D64.3xL97.7mm
Description
-40℃~+105℃ 15.7A@100Hz 28.5mm 28mΩ@100Hz 3300uF 400V 6000hrs@105℃ 64.3mm 97.7mm ±20% 螺栓,D64.3xL97.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS