B43703B4338M000
MFR.Part #
B43703B4338M000
JLCPCB Part #
C1617325
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 3300uF 350V ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS