B32021A3332M289
MFR.Part #
B32021A3332M289
JLCPCB Part #
C6748448
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS